Vitasure Toz Mama Kullananlar

Vitasure Toz Mama Doğumdan itibaren bebekler için anne sütünün ne kadar önemli olduğu artık çok iyi bilinen bir gerçek. Ancak çeşitli sağlık sorunları nedeniyle kimi zaman anne sütü yetersiz kalmakta, ya da annenin almış olduğu ilaçlar nedeniyle anne sütünün çocuk için tehlikeli olabileceği düşünülmekte. Bu gibi durumlarda yetersiz gelen anne sütüne takviye olarak kullanılabilecek doğal formüle sahip mamalardan birisi Vitasure.

Vitasure Toz Mama İçeriği

Vitasure Mama 1 porsiyonda 6,75 gram protein, doymamış yağ asitleri, 14 farklı vitamin ve mineral içermektedir. Çocukların damak zevkine uygun şekilde vanilya ve çikolata gibi farklı aromalarda çeşitlerini bulmak mümkündür.

Vitasure Toz Mama Hazırlanışı

Normal boyuttaki bir su bardağına oda sıcaklığında ya da ılık su koyulur ve üzerine 5 ölçek Vitasure Mama eklenir ve iyice karıştırılır. Karışım süt ile hazırlanmak istenirse aynı miktardaki sütün içerisine 3 ölçek katılarak mama hazırlanır.

Vitasure Toz Mama Günlük Kullanım

Çocuklara günde 2 bardak, yemek aralarında veya yemeklerle birlikte verilmesi uygundur. Anne sütü içen ama anne sütü yetersiz gelen çocuklarda günde 1 bardağa düşürülebilir.

 

 

 

Abone Olun
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Zehra
10 Ekim 2017 19:54

7 yasında oğlum var su ya kattım içmedi süte kattım içmedi başka nasıl kullanabilirim

Ayse
2 Ağustos 2017 08:49

Merhabalar oglum yasinda dr onermisti vite sure toz mamayi…su ana kadar 7 kutu tukettik…..yaklasik 2 aydir gunde bir bardak iciyoruz….acaba yan etkisi vsrmi….yada karacigerlerine…..suana kadar olumlu olumsuz hic bir etkisini görmedim…ewet fiyati pahali arkadaslara katiliyorum….soruma yetkililer tarafindan detayli cevap gelirse sevinirim…

Güler toz koparan
3 Haziran 2017 21:19

Oğlum iki yaşında Vitara kullanıyorum oğlum başka hiçbir ek gıda almıyor günde dört bardak alıyoruz

zafer
25 Aralık 2014 16:15

Vitasure yararlı olmasına yararlı da keşke biraz daha ucuz satsalar. Vitasure üreticileri yorumumu görür mü ki 🙂