Vitmix Balık Yağı Şurubu Kullananlar

Vitmix Balık Yağı Şurubu, 100 ml içeren şişelerde satılan ürün Portakal Aroması kullanılarak tatlandırılmıştır. Çocuk ve yetişkin kullanımına uygun olup aşağıda sıralanan maddelerden herhangi birine karşı alerjisi olanlar tarafından kullanılmamalıdır. Gıda takviyesidir.

Fiyatı:

  • 35 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği, Formülü:

  • Balık Yağı
  • B1, B2, C, B6, D, A Vitaminleri
  • Çinko, Nikotinamid

Vitmix Balık Yağı Şurubu Özellikleri:

  • Balık Yağı; okyanus balıklarından elde edilmektedir. Omega 3 veya Omega yağ asitleri olarak da bilinmektedir. Tüm balık çeşitlerinden çıkartılabilmektedir. En verimli balık yağı sunan balık çeşitleri ise; Somon, Ton, Sardalya, Levrek, Ringa gibi balıklardır.
  • B1 Vitamini; yetişkin bir birey tarafından 800 UG değerinde günlük tüketimi gerçekleştirilmesi zorunlu olan bu vitamin kalp ve metabolik enerji oluşum vazifelerinde görev alan bir bileşendir. Yediğimiz besinler arasında en çok havuç ve tam tahıllı gıdalarda yer almaktadır. Örneğin bir günde bir adet havuç yemeniz halinde günlük B1 vitamini ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu durum normal – sağlıklı bir yetişkin için referans gösterilen örnektir. B1 vitaminine daha fazla ihtiyaç duyabileceğiniz aksi bir durum var ise bu doktorunuz tarafından belirlenmektedir.
  • B2 Vitamini; Süt ve et tüketerek kolayca elde edebileceğimiz bir vitamin türü olup enerji oluşum mekanizması ile cilt savunmasında görev almaktadır. Aynı zamanda Demir mineralinin işlenmesinde de kullanılmaktadır. Bir yetişkin normal şartlar altında günde 1,4 mg bu vitamini tüketmek zorundadır. Bu oranı elde edebilmek için örneğin 170 gr ağırlığında tahıllı bir yiyecek ya da 3 su bardağı oranında süt ve süt ürünleri tüketebilirsiniz.

Kullanımı:

  • Sabahları tok karnına bir ölçek içiniz.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör