Voonka Liquid Collagen Beauty Kullananlar

Voonka Liquid Collagen Beauty, vitamin minerallerden oluşturulmuş formülü ile bağışıklığı destekler. Cilt yapılanmasını güçlendirici özelliklere sahiptir. Voonka Liquid Collagen Beauty kullananlar düzenli kullanımda cilt hücreleri için gerekli temel vitamin – mineral ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 165 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • C, E, B6, B5 Vitaminleri
  • Biotin, Hyaluronik Asit
  • Hidrolize Kolajen Kompleksi
  • Koenzim Q10, Pridoksin

Voonka Liquid Collagen Beauty Özellikleri:

  • Tip 1 kolajenler kullanılarak üretilmiş bir besin takviyesidir.
  • Formülde anılan bileşenlerin sunabileceği imkanları tanıyabilir.

Kullanımı:

  • Günde bir ölçek tok karnına içilerek kullanılmaktadır.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ametist
25 Nisan 2018 06:16

Arkadaşlar ben düzenli olarak cildime bakım uygulayan biriyim.liquit kollegeni eczaneden alıp c vitaminiyle birlikte talimatlara uygun olarak 12 hafta düzenli kullandım sonuç çok kötü.hiçbir değişiklik olmadı.bence paranızı boşuna çöpe atmayın.2.500 tl gibi bir bütçeyi çöpe atmış olursunuz.ben bu ürünün içinde gerçekten peptan olduguna bile inanmıyorum.bence para tuzagı.

Dilan
11 Mayıs 2018 23:19
Reply to  Ametist

Ben botoks dolgu vs yaptırmak istemeyen biriyim. Eczacı tavsiyesiyle başladım. Kırışıklık değil ama sarkma vardı. 35 yaşındayım. Likit 4 hafta kullandım. Çok ama çok farketti. En az 8 hafta kullanmam gerekiyormuş. Fakat pahalı olduğu için tablet formuna geçtim. Ve cilt eski haline dönmeye başladı. Tablette kolajen daha az. Likitin çok faydası var. Yüzüm gerildi parladı . Sarkmalar nerdeyse gitmişti. Eğer başlamayı düşünüyorsanız sonuna kadar kullanacak şekilde ayarlayın bütçenizi. Bu ürünle ilgili kullanıcı yorumu çok az. Umarım birine faydalı olurum. İnternette çok daha uygun fiyatı

Filiz
16 Mayıs 2018 20:41
Reply to  Dilan

Dilan hanım peki yüzünüzdeki gerginlik eski haline mi döndü yani etkisi geçici mı?