Wartner Siğil Ilacı Kullananlar

Wartner Siğil ilacı Siğil; cildin üst tabakasına ya da mukozaya bulaşan ve HPV olarak bilinen virüsün neden olduğu enfeksiyonlardır ve temasla bulaşır. Siğillerin yumurtlama ve üreme süreleri çok uzun olabildiği için gözle görünmeleri uzun bir süre mümkün olmayabilir. Wartner Siğil ilacı ise çıkmış siğillerin giderilmesinde yardımcı oluyor; ancak enfeksiyonlu dokuyu tamamen gidermek için doktora başvurmakta fayda var.

Wartner Siğil ilacı Kullanımı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Öncelikle sorunun siğil olup olmadığından emin olunması gerekir; eğer kesin bir teşhisi hasta kendisi koyamıyorsa doktora başvurmalıdır.
  • Şişeden başlığa 3 saniye boyunca ilaç püskürtülerek ilaç başlıkta hapsedilir. Ardından 20 saniye boyunca beklenir ve el bölgesindeki siğiller için 20 saniye, ayak bölgesindekiler içinse 40 saniye boyunca başlıkla birlikte pres yapılır.
  • Hamileler, emziren anneler ve 4 yaşından küçük çocuklar için  kullanımı uygun değildir.
  • Ayrıca yüz, boyun, koltuk altı ve genital bölgeler gibi hassas dokuya sahip olan bölgelerde kullanılmaması gerekir.

Yan Etkileri

  • Önerilen şekilde ve önerilen bölgelerde kullanıldığı takdirde bir yan etkisi yoktur. Ancak deride tahriş, kızarıklık ve şişme gibi belirtiler ortaya çıkarsa doktora başvurulmalıdır.
Abone Olun
Bildir
24 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ali
21 Temmuz 2018 16:17

Ben nasıl uyguladim onu anlatayım ilk gün edwadrs solüsyonu bol sürdüm 3 saat kadar yanma oldu 3 saat sonra siğil bol suyla yıkadım normalde haftada bir sürülüyor ama ben 2 gün sonra bidaha sürdüm ve yine yanma geçmeye yakın bol suyla yıkadım 1 gün sonra us kabuğu cımbızla kaldırdım kolayca ve kabuğun altı coktan kırmızılaşmiş gibi kabuk bağladığını gördüm her ihtimale bir hafta sonra bidaha Azda olsa sürdüm ve sonuç muazzam mutluluk kurtuldum.

irem
25 Ocak 2021 04:23
Reply to  Ali

benim de parmaklarım da var sizce almalımıyım kullanan biri olarak ve ne kadar zaman aldı geçmesi

Ali
21 Temmuz 2018 16:10

Edwards diye bir solüsyon kullandım kulak copuyle suruyorsun. 3 senedir envayi çeşit ilaç sürdüm faydasını göremedim bu ilacı sadece 2 kere sürdüm hemde yuzumdeydi siğil 15 günde sigil geçti.eser kalmadi kesinlikle onerecegim ilaç Edwards solüsyon ben kurtuldum sizde kurtulun.100 de yüz çözüm dua edersiniz.

Ceyda
29 Aralık 2017 22:49

Bu ilacıbulamıyorum eczanelerde artık.çok etkili 1ilaçtı neden eczanelerden kaldırıldo

Soner
24 Ekim 2017 21:32

Slm arkadaşlar warner hergun mu uygulanıyor uca takılan filitre pamuk nereden alıyoruz tsk

Wartner Siğil Ilacı Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

tururo

3.9/ 5 puanladı

siğilleri tedavi etmeyen (isterseniz oradaki deriyi yüzün o siğil orada tekrar çıkar) ama çıkmış siğilleri yokeden bir tedavi aracı. - Kaynak


limonkiz

3.8/ 5 puanladı

Benim ayak parmaklarımın 2 tanesinde yani 1 ya da 2 yıldır yaklasık tırnak mantarı var sapsarı igrenc bir goruntu annem bugun Nailexpert by WARTNER diye bir markanın ilacını almıs 4 hatadan sonra etkisini gorursunuz diyor 2 hafta sonra Tatile gidicem o zamana kadar gecmesi imkansız mı acaba of ya ok kotu duruyor ama ve okul arkadaslarımla gidicem cok dalga geciceklerine eminim bu ilac 4 haftadan sonra etki gosterir diyor ne zamana gecirir acaba bi bilginiz var mı? - Kaynak


nuhkkor

3.8/ 5 puanladı

siğilleri kökten dondurarak yok eden ilaçtır. siğil gidericidir. wart ingilizce siğil demektir. - Kaynak


kurk mantolu kaporta

3.7/ 5 puanladı

nailexpert ile piyasaya bu defa tırnak mantarını yok etmek iddiası ile giren marka - Kaynak


h2

3.7/ 5 puanladı

siğilleri dondurarak tedavi eden bi ilaç yada sprey... ne kadar işe yaradığı tartışabilir. - Kaynak