Way-Out Nutrition ZMA Pro 120 Kapsül Kullananlar

Way-Out Nutrition ZMA Pro 120 Kapsül nedir?

Way-Out Nutrition ZMA Pro 120 Kapsül, Yüksek kalitedeki Alman menşeili ham maddeler kullanılarak formüle edilen orta-ileri seviye sporcular için kas gelişimi ve hormon tetikleyici olarak görev alabilen gıda takviyesi ürünüdür. ZMA Çinko, magnezyum ve B6 içeriklerinden oluşur. Kaliteli beslenme ile birlikte kullanıldığında günlük ihtiyacınızın büyük bir bölümünü karşılayabilecek miktarda etken maddeleri içerir. Kalsiyum tüketmek ZMA’nın etkisini azaltabilir. Bu yüzden kalsiyum içeren besinlerle ya da gıda takviyeleriyle birlikte kullanılması tavsiye edilmez. Kapsüllerde yenilebilir sığır jelatini kullanılmıştır, vegan kullanımına uygun değildir. Domuz katkısı içermez.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

1 servis miktarı 3 kapsül olan Way-Out ZMA bol miktarda (120 -250 ml) su ile teker teker yutulmalıdır. Kapsül boyutları küçük ve yutması kolay ideal formdadır. Çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez. Uyumadan 20 – 30 dakika önce ve spor sonrası olarak kullanılabilir. Alınan miktarlar gece kullanımına ağırlık verecek şekilde ayarlanmalıdır.

Ne İşe Yarar?

  • Yoğun antrenman dönemlerinde terle atılan minerallerin geri kazanılmasında yardımcıdır.
  • Yüksek saflıkta çinko, magnezyum ve B6 vitamini kaynağıdır.
  • Eksikliğinde hormonal dengesizlikler yaşanabilen vitamin ve mineralleri içerir.

Kombinasyon:

Kas gelişimi anlamında en iyi sonuçlar için whey protein ve BCAA ürünleri ile kombine edilebilir.

Olası Yan Etkiler:

16 yaşından küçük çocukların doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Aşırı dozda çinko veya magnezyum ishale, mide bulantısına ve kramplara neden olabilir. Uzun bir süre yüksek dozlarda alındığında, çinko vücudun bağışıklığını ve HDL düzeyini veya “iyi” kolesterolü düşürebilir. Çinko ve magnezyum vücudunuzun antibiyotik gibi bazı reçeteli ilaçları emmesini güçleştirebilir. Ve B6 ham maddesi bazı ilaçların yan etkilerini artırabilir. Önerilen dozajın üzerine çıkmayınız. Way-Out ZMA 120 kapsül besin takviyesidir; herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

İçerik:

Way-Out Nutrition
ZMA Pro 120 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 3 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 40
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Magnezyum 395 mg **
Çinko 17.2 mg **
B6 Vitamini 9.2 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Way-Out Nutrition ZMA Pro 120 Kapsül Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

demir

4.1/ 5 puanladı

içerik hardline ya da bigjoy la karşılaştırıldığında daha başarılı. bugun sipariş verdim sonuçları paylaşacağım - Kaynak