Wellman Tablet Multivitamin Kullananlar

Wellman Tablet Multivitamin erkekler günümüzde ek vitaminlere ihtiyaç duymakta ve bu ihtiyacın farkına varmaya başlamıştır. 

Daha iyi bir yaşam standardı sunmakta olan wellman tablet multivitamin sağladığı etkiyle ilgi çekmektedir. Kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet standardını ilke edinmiş olan bu ürün erkeklere özel olarak üretilmiş bir üründür. Bu nedenle de diğer ek vitaminlere göre daha çok dikkat çekmektedir.

Doğal üretim

Tablet multivitamin özellikle çiftlerin aile kurmak için destek olmakta, zinde ve sağlıklı bir hayat geçirmeleri için erkeklere destek olmaktadır. İngiltere’de en çok tercih edilmiş ürün olan ve kullananların müşteri memnuniyetini kazanan bu ürün baba olmak isteyen erkeklerde daha kaliteli spermler üretilmesi için kullanılmaktadır. Baba olma isteyen erkeklerin 3 ay önceden düzenli olarak her gün kullanılmasıyla doğru sonuçlar alınmaktadır. Üremeye katkıda bulunan ve normal doğurganlığa katkıda bulunan üründe çinko da dahil olmak üzere belirli besinleri barındırmakta olan geniş kapsamlı bir formüle sahiptir.

Wellman Tablet Multivitamin Ürün İçeriği

Çinko ve C vitamini içeren tablet multivitamin sağlıklı üremeye yardımcı olmakta ve göz sağlığı içinde iyi gelmektedir. Aynı zamanda bağışıklık sisteminin normal çalışmasına da katkı sağlamaktadır. Erkek üreme sistemindeki en önemli minerallerden olan çinko ile oldukça etkilidir. Aynı zamanda B6 vitamini içermekte ve bu sayede hormonal aktivitelerin düzenlenmesine yardımcı olmaktadır. B6 vitamin değerleri ve çinko ile kandaki testosteron düzeyleri üzerinde oldukça önemli bir etkiye sahiptir ve iyileştirme sağlamaktadır.

Abone Olun
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ahmet baştürk
10 Mayıs 2018 00:43

Ben sabahları tok karına içiyorum bir yan etki görmedim . Bence spraydın ve parmatondan daha iyi o ikisinin faydasını göremedim welman bana sanki daha faydalı gibi geldi spor yapan biri olarak protoine çok fazla ihtiyacım var o yüzden günda sadece sabahları 1 tane alıyorum alerjik foksiyonuna sadece uyku konusunda yeniliyorum sanki uyku hapı gibi uyku bastırıyor dinçliğimin üzerine

murat
16 Şubat 2017 21:57

Merhaba ben bir alkol ve sigara bağımlısıyım. wellman ve omega3 aynı anda kullanmaya başladım kendimi yıllardır hissetmedeiğim kadar sağlıklı hissediyorum aynı anda sigarayı bıraktım 16 yıl sonunda 10 gün oldu alkolse çok fazla aratmıyor kendini bunlar olalı ilk defa eczacılarında satmak için iş yapmadığını anladım bu iki ürün inanın harika hayatınızda herşey değişiyor bence kullanım şekli kesinlikle şu şekilde olmalı.
sabaharı maydonoz kürü (alkol kullananlar için)
kahvaltıdan 2 saat sonra wellman tablet 1 adet
akşam yemeğinden 2 saat sonra (omega 3) 1 adet
3. gün teşekkür edeceksiniz.
şifa olsun selamlar

emrah
14 Şubat 2016 12:17

Bu ilacı üç gün kullandım ve ileri derecede istahsizlik ve mide bulantısı yaptı. Üçüncü gün sabahında ilacı içtikten yirmi dakika sonra midemde ne varsa çıkarttım. Bu türden yan etkileri var mi bu ilacın.. ilacı içtikten sonra akşama kadar devamlı ilaç kokusu geliyor insanın ağzına. Bilmiyorum tiksindim. Bıraktım. Bir daha ASLA..

zeynep
28 Ekim 2016 00:03
Reply to  emrah

gece kullanın sabah bendede aynısını yaptı

Bilal
27 Aralık 2016 23:21
Reply to  zeynep

Erkekler için

Wellman Tablet Multivitamin Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

eses taraftari porsuk canavari

3.7/ 5 puanladı

1- bir çok vitamin ve mineralden oluşan, genellikle hastaları tıbbi yollardan güçlendirmek için kullanılan haplara verilen genel isim. 2- doğal ve enerji verici gıda maddelerinin (meyve ve sebze) karışımından oluşan içeceğe verilen ad. - Kaynak


efesude

3.8/ 5 puanladı

wellman diye londrada yapıan bi ilaç bir aylık günde bir tane onu aldık üzerinde sperm ve yumurta resmi var yani tam bizlik bi ilaç inşAllah onun da faydası olurbide onu alıyo geceleri yatarken.annemde Türkiyeden bi karışım yaptırp göndercek kuvveet macunu içinde yok yok sizde muhakkak kuvvet macunu alın bunlar çok iyiymiş bide arı sütü balı çok iyi geliyomuş biraz pahalı Allahım maddi manevi yardımcımız olsun inşAllah - Kaynak