Wet N Wild Oje Kullananlar

Wet N Wild Oje elimizin ayaklarımızın tırnakları kusursuz güzelliğimizin tamamlayıcısıdır. Bu tamamlama yöntemi ise Wet n wild oje sürülmesidir. El ve ayak tırnaklarının yüzeylerinin bir boya maddesi ile kaplanması işlemine verilen isimdir. Oje ilk kullanıldığında, eski çağlarda sınıf farklılıkların bir simgesi olarak kullanılmaktaydı.

Wet n wild oje çeşitleri ve renkleri

 • Ana renkler
 • Ara renkler
 • Sıcak renkler
 • Koyu renkler
 • Kalıp renkler
 • Pastel renkler ile imal edilmiş olup her seri için ayrı ayrı serilerle farklılıklar eklenmiştir.

Bu farklılıklara ise :

 • Mega rocks : Simli, parlak
 • Shine : Parlak, Pembe ve Tonları
 • Glitter : Pastelize koyuluk isimleri verilerek ile piyasadaki yerini alması sağlanmıştır.

Sağlıklı oje kullanımı

Oje kullanımı her ne kadar tırnaklarımızı güzel gösterse de, uzun süreli ve aralıksız uygulamalarda tırnaklarımızın sağlığı için zararlıdır. Çünkü ojeler, tırnakların hava almasını önlerler. Aralıksız kullanımda havasız kalan tırnaklar bir süre sonra sararmaya başlar. Bu güzelliğinize düşecek kara bir gölgedir.

Kaliteli ürünler kullanın

 • Hayatımızın her alanında olduğu gibi, oje alırken de önceliği Wet n wild oje gibi kaliteli ürünlere vermeliyiz. Bu öncelik sağlığımız için oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir. Güzelleşmek isterken, sağlığımızdan olmak istemiyorsak bu altın kuralı dikkate almamız bizim açımızdan iyiye işaret olacaktır.
 • Wet n wild ojeleri eski tip ojeler gibi kurumak için çok uzun bir süreç gerektirmez. Bu ojeler sürüldükten kısa bir süre sonra donamaktadır. Eğer acelemiz var ise, üfleyerek veyahut da saç kurutma makinesi gibi teknolojik aletlerden yararlanarak bu süreyi daha da kısaltmak elimizdedir.
 • Renk renk, desen desen ojelerle güzel görünürken sağlığımızı göz ardı etmemeliyiz. Çünkü sağlığımız, güzellikten önce gelmektedir. eğer yukarıda da bahsettiğimiz gibi uzun süreli ve aralıksız bir biçimde, tırnaklarınızı dinlendirmeden oje uygularsanız sararan tırnaklarınızı kapatmak için daha çok oje kullanmak zorunda kalırsınız ve oje kullandıkça da tırnaklarınız daha da sararmaya devam eder.
Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Zeynep Gül
12 Eylül 2018 17:49

Fırçası geniş güzel ancaka kapağında her aldığım oje de sorun yaşadım. çok kalitesiz şişe fırça kullanıyorlar fırça kopuyor

Yeliz Gür
2 Haziran 2017 09:14

Ben kullanıyorum Wet and wild oje. Fuşya rengi kullanıyorum. Tek kat yetiyor. Fırçası geniş. Çok kolay sürülüyor ve hızlı kuruyor. Tavsiye ederim.

Wet N Wild Oje Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

alicemakyajd

3.8/ 5 puanladı

Wet n Wild Tickled Pink oje. Dün almıştım. Rengine bayıldım ama üç kat sürmem gerektiği için sevmedim.… - Kaynak


Flamenca

3.8/ 5 puanladı

Bugün favori rengim tırnaklarımdaki siyah oje...Wet 'n' Wild Fantasy Makers; ve enfes bir siyah bu, içinde kırmızı ışıltılar var. Buna benzer başka ojeler almış olsam da sanırım bu kategoride favorim hep bu siyah olacak. Işıltıları yakalayacağım diye foto çekerken epey uğraştım, sanırım ben bu fotoğraf işini pek beceremiyorum. :) - Kaynak


treacherous

3.8/ 5 puanladı

ojelerine abone oldum bu aralar.. metalik moruna hastayim.. - Kaynak