White Timer Diş Kullananlar

White Timer Diş, jel formundadır. Diş bakım ürünlerinden biridir. Sadece kapıda ödeme veya kredi kartı ile ödeme yöntemleri kullanılarak satılmaktadır. Satışını yapan pek çok web sitesi olmasına rağmen her biri resmi satış sitesi olduğunu iddia etmektedir.

Fiyatı:

  • 59 TL’den başlayan fiyatlarla.

White Timer Diş Özellikleri:

  • Satıldığı sitelerde içeriğinin doğal olduğu belirtilmiş olmasına rağmen formül bileşenlerine dair bilgiler yer almamaktadır.
  • Kalite yönetim standartlarına uygun olduğu iddia edilmiştir ancak bu belgelerin varlığına dair somut kanıtlar görsel olarak sitelerde yer almamaktadır.
  • Kullanmadan önce diş hekiminize danışmanızı tavsiye ederiz.
  • Plastik mini şişelerdedir. Her şişe 10+ kullanım imkanı sunar.

Tüm Ağız ve Diş Sağlığı ürünlerine ulaşmak için tıklayınız.

Abone Olun
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
hasan basri
10 Ocak 2019 22:08

Arkadaşım ürünün sahibiyim yorumları sitenden kaldırır mısın? İzin aldın mı bizden bu ürünü yayınlamak için. Sadece olumsuz yorum yayınlamak ne demek ? Uğraştırma bizi kaldır yayından markayı.

Ebru
11 Ocak 2019 14:34
Reply to  hasan basri

Madem ürünün sahibisiniz, neden instagramda yorumlarınız kapalı, yada olumsuz cevap veren kişileri listenizden engelliyorsunuz. Bende bu ürünü aldım 2defa kullandım, ancak videolardaki gibi taahhüt ettiğiniz bir görünüm olmadı. 3paket aldım eşime kızıma ve kendime.. şişeyi sıkınca üçümüzünkininde tıpası patladı ve bütün jel üstümüze başımıza döküldü.okadar dandikki şisesi. ayrıca beyazlama felanda olmadı. Hiç bir numarası yok. Merdivenaltı ürün pazarlıyorsunuz, birde burdan ahkam kesiyorsunuz. Bence burdan yorum yapanları azarlayacağınıza, insanlık için birşey yapıp sitenizi kapatın, yazık haksız yoldan kazanç elde etmeye çalışıyorsunuz.

Salih
11 Temmuz 2019 01:28
Reply to  Ebru

Kesinlikle husran…
Istagramdaki dis resimleri birbirini tutmuyor.
Gonderdikleri sise patladi.
Kullaniyor ve sonuc denilen gibi kesinlikle degil.
Birde agiz icinde ugusukluga sebebiyet veriyor…
Bence bu urunu almak isteyen insanlar sakin instagram hesabindaki fotograflara bakip aldanmasin…

Rahime
8 Ocak 2019 20:43

Ben bugun siparis verdim .. acikcasi arastirdim pek kullanan olmamis bende merak edio siparis ettim. Bakalim sonuclarini paylasirim…

Rahime
14 Ocak 2019 13:40
Reply to  Rahime

Kullandıktan sonraki yorumumu yazacağım demiştim. Kullandım maalesef hüsranla sonuçlandı. Öncelikle ambalaj ve ürün kutusundan ne mal olduğu anlaşılıyordu.içinde neydüyü belirsiz bir jel var. zaten sıkayım derken hertarafa aktı. Sözün özü paranızı kaptırmayın, sakın almayın!!

Buse
6 Ocak 2019 21:52

Kesinlikle tavsiye etmiyorum

Yasin
7 Ocak 2019 18:16
Reply to  Buse

Kullandınız mı buse hanım