Xir Tea Kullananlar

Xir Tea, toz formundadır. Karışık bitki çayı olduğu iddia edilmektedir. Karışımda yer alan bitki ya da maddelerin neler olduğu belirtilmemektedir. Satıldığı hiçbir sitede yeterli bir bilgi bulunamamıştır. Kullanıcılarına satın almadan önce gebelik durumu, emzirme durumu, kalp hastalığı ya da kabız olup olmadıklarını sorarak hazırladıklarını yazmaktadırlar. Özellikleri, kullanımına dair kesin bir bilgi olmadığı gibi klinik test sonuçları da mevcut değildir. Xir Tea kullananlar var ise olumlu – olumsuz tüm görüşlerini sitemize bırakarak aynı ürünü araştıran diğer bireylere faydalı olabilirler. Toplumu bilgilendirmek ve sorumlu sağlık bilinci yaratabilmek için bu ürünü sizlerle paylaşıyoruz.

 Fiyatı:

  • 130 TL’den başlayan fiyatlarla.

Xir Tea Özellikleri:

  • Bu kısıma yazabileceğimiz tek bir cümle bile yoktur. Ürün cam kavanozlarda satılmaktadır. İçerik bilgisi mevcut değildir. Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışınız. İlaç değildir, hastalıkları önleyemez – tedavi edemez.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimize bakabilirsiniz.

Bitki Çayları

23
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

5 Başlık Sayısı
18 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
15 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Aysee

Ben aldım da nasıl kullanacağımı bilmiyorum . Hergün mu kullanmam gerek ya da günde kaç kere içmeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim.