Xir Tea Kullananlar

Xir Tea, toz formundadır. Karışık bitki çayı olduğu iddia edilmektedir. Karışımda yer alan bitki ya da maddelerin neler olduğu belirtilmemektedir. Satıldığı hiçbir sitede yeterli bir bilgi bulunamamıştır. Kullanıcılarına satın almadan önce gebelik durumu, emzirme durumu, kalp hastalığı ya da kabız olup olmadıklarını sorarak hazırladıklarını yazmaktadırlar. Özellikleri, kullanımına dair kesin bir bilgi olmadığı gibi klinik test sonuçları da mevcut değildir. Xir Tea kullananlar var ise olumlu – olumsuz tüm görüşlerini sitemize bırakarak aynı ürünü araştıran diğer bireylere faydalı olabilirler. Toplumu bilgilendirmek ve sorumlu sağlık bilinci yaratabilmek için bu ürünü sizlerle paylaşıyoruz.

 Fiyatı:

  • 130 TL’den başlayan fiyatlarla.

Xir Tea Özellikleri:

  • Bu kısıma yazabileceğimiz tek bir cümle bile yoktur. Ürün cam kavanozlarda satılmaktadır. İçerik bilgisi mevcut değildir. Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışınız. İlaç değildir, hastalıkları önleyemez – tedavi edemez.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimize bakabilirsiniz.

Bitki Çayları

11
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

3 Başlık Sayısı
8 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
9 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Leyla

Fena baş dönmesi yapiyo.kafa başka yere gidiyo yururken.bilinc zayıfliyo. Ben bunları yasadim.dr gittim konuyla ilgili.cayla alakasi yoktur dedi.kendi dalınca araştırmalar yapti.bir süre bırakmayı denedim.turp gibi oldum.bir iki gündür yine basladim .yine aynı şikayetler malesef.bakanlik onayına gelince sağlık bakanlığı falan değil,tarım bakanlığı onayliymis ve tarım bakanligindan onay belgesi almak bakkaldan ekmek almak kadar da kolaymis bunu da arastirdim. Kilo olarak ilk günler de 2 kilo verdim bidahada olmadi kilo kaybi.

Sezgi

kendi kafasına göre karıştrmış çeşitli çayları millete kakalıyor..milletin sağlığıyla oynuyor…gidin aktardan sinameki alın için 5 tlye.ayrıca kullandım verilen para çöp.

Düriye

Bu çayı kullanan varmı lütfen bilgi verirmisiniz çok seviniri

Ayşen özkaya

Arkadaşım bu çayı almanı kesinlikle onermem bi arkadaşım bu çay yüzünden böbrekleri flas etti. İnsanları 2-3 kuruş için kandiriyolar ayıp ya günah hakkımı helal etmiyorum inan ki arkadaşımın düştüğü durumu görsen aglarsin şu anda diyalize bağlı ilk başta 1 yıl oldu alali 25 kg vermişti çok sevindi ama sonra birkaç aksaklıklar olmaya başladı doktora gitti ve bobreklerinin iflas ettiğini öğrendi hepimiz bilinçlenelim!!

Kübra

Böbrekleri iflas eden kimmiş ben kullandım 2 sene geçti turp gibiyim İFTİRA ATMAYIN

Esn11

Kubra hanim bende aldim cidden ise yarıyor mu

Kübra

Düriye hanım Facebook’ta sayfası var 300 binlik ve kullanan herkesin gerçek yorumu var girin inceleyin ben kullandım ve ideal kilomdayım seneler geçti çevremde ki herkese de önerdim öncelikle BAKANLIK ONAYLI BİR ÇAY

Leyla

Bakanlık kullanmis mi da onay vermiş anlamadim.ben vermiyorum onay.2 haftadir kullaniyordum neler yasadim anlatamam.dr gideyim ondan sonra aciklicam neler yasadigimi

Elif

Bu yorum kesin çayı satan kişiye aittir. Kimin nasıl kilo vereceğine tarım bakanlığı değil, sağlık bakanlığı karar verir. Pazardan öküz almıyoruz. Kendini beğenmiş ukala Sahtekar kadın. Yakın zamanda ipliğini pazara sericem merak etme.

Canan

Ben kullandım ve çok memnun kaldım istediğim kiloya geldim

Döndü

Arkadaşlar nasıl çay memnunmusuniz