Xir Tea Kullananlar

Xir Tea, toz formundadır. Karışık bitki çayı olduğu iddia edilmektedir. Karışımda yer alan bitki ya da maddelerin neler olduğu belirtilmemektedir. Satıldığı hiçbir sitede yeterli bir bilgi bulunamamıştır. Kullanıcılarına satın almadan önce gebelik durumu, emzirme durumu, kalp hastalığı ya da kabız olup olmadıklarını sorarak hazırladıklarını yazmaktadırlar. Özellikleri, kullanımına dair kesin bir bilgi olmadığı gibi klinik test sonuçları da mevcut değildir. Xir Tea kullananlar var ise olumlu – olumsuz tüm görüşlerini sitemize bırakarak aynı ürünü araştıran diğer bireylere faydalı olabilirler. Toplumu bilgilendirmek ve sorumlu sağlık bilinci yaratabilmek için bu ürünü sizlerle paylaşıyoruz.

 Fiyatı:

  • 130 TL’den başlayan fiyatlarla.

Xir Tea Özellikleri:

  • Bu kısıma yazabileceğimiz tek bir cümle bile yoktur. Ürün cam kavanozlarda satılmaktadır. İçerik bilgisi mevcut değildir. Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışınız. İlaç değildir, hastalıkları önleyemez – tedavi edemez.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimize bakabilirsiniz.

Bitki Çayları

Abone Olun
Bildir
32 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
MUSTAFA YILMAZ
15 Ağustos 2019 12:56

BEN KULLANDIM PROSTATIMI AZDIRDI. SAAT BAŞI İDRAR İÇİN KALKTIM. ANCAK İDRAR YOLLARIMIN YANMASINDAN İDRARIMI DA YAPAMADIM. KESİK KESİK TAM BİR PROSTAT HASTASI GİBİ OLDUM. KUŞ BURNU VE BİBERİN OLDUĞU KESİN. NE TÜR BİR BİBER BİLMİYORUM.

Ayşe
7 Temmuz 2019 00:48

Merhabalar yeliz kılıç rica etsem çayınızın içeriği ile ilgili bilgi alabilirmiyim karişik yazılmış ama neler var acaba içinde

Zeliha
25 Mayıs 2019 23:10

Merhaba ben çevremden olumlu sonuçlar aldım kullanmak istiyorum ama ulaşamadım watsap hattına Ogum 1bucuk yasında ürünü kullanmamda sıkıntı olurmu

Aysee
17 Mayıs 2019 00:02

Ben aldım da nasıl kullanacağımı bilmiyorum . Hergün mu kullanmam gerek ya da günde kaç kere içmeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim.