Yes Feromon Aşk Parfümü Kullananlar

Yes Feromon Aşk Parfümü ABD’den ithal edilen bir parfümdür. Aşk parfümü olarak da bilinir. Yes Feromon kullanıcı yorumları ile sizlerleyiz.

Afrodizyak etkili olan bu parfüm, kadınların isteklerini ve arzularını tetikleyen erkek feromonu içermektedir. Amerika’da etkisi kanıtlanan bu kokuyu kullandığınız zaman, kadınlar üzerinde istek uyandırır ve başka parfüm kullanan erkeklere nazaran daha çekici gelirsiniz. ABD’den ithal edilen Yes Feromon 30 ml olarak satılmaktadır.

Yeni nesil

Yes Feromon parfümü de diğer parfümler gibi kullanabilirsiniz. Boynunuza, dirseklerinize, bileklerinize veya kıyafetlerinize rahatlıkla sıkabilirsiniz. Yes Feromonun kokusunu merak edenler olabilir, oldukça baharatlı ama rahatsız etmeyen bir kokusu vardır. Aynı zamanda Yes Feromon kalıcıdır da.

Yes Feromon Aşk Parfümü Yes Feromon Kullananlar arasındaysanız yada parfüm hakkında merak ettikleriniz varsa, yazımızın altındaki yorumlar kısımına yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Ürünü satın almak istiyorsanız, arama motoruna Yes Feromon yazarak satan sitelere ulaşabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Yes Feromon Aşk Parfümü Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Heartthrob

3.5/ 5 puanladı

aşk kokusudur insanlarda dahil çoğu canlıda karşı cinsi etkilemek için vücudun salgıladığı, butunla hissedilemeyen kokudur. - Kaynak


Calyx

3.2/ 5 puanladı

doğanın ürettiği "buyrun üreyebilirsiniz" anlamındaki izin belgesidir. - Kaynak


Smurf

2/ 5 puanladı

şişe ile satilamayan parfüm.iki cinsi yakinlaştiran tanri vergisi. - Kaynak