Yeşil Anne Ürünleri Kullananlar

Yeşil Anne Ürünleri, Organik üretim sertifikalarına sahip bir firma olan Mom’s Green 2013 yılında kurulmuştur. Kişisel bakım ürünlerinden bulaşık deterjanlarına, bebek bakımından çamaşır detarjanlarına dek pek çok kategoride üretim yaparak satışını gerçekleştirmektedir. Hiç bir üründe Fosfat, Paraben, Parfüm, Amonyak, Klor ve SLS türevi madde bulunmamaktadır. Merkezi İstanbul’da olup toptan ve perakende satış yapmaktadır. Yeşil Anne Ürünleri kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakarak bu markaya ait ürünleri araştıran diğer bireylere yararlı olabilirler.

Organik Sertifikaları:

 • ECO Power 5
 • ECO Garantee
 • ECO Naturally Sourced
 • The Vegan Society Sertifikası
 • ICEA Sertifikası

Yeşil Anne Ürünleri Özellikleri, Faydaları:

Ürün yelpazesinin tamamı tanıtılmayacaktır. Bazı ürünler detaylı olarak incelenmiş olup fiyat, içerik ve kullanım bilgileri ile aşağıya yazılmıştır. Ürün yelpazesinin tamamını incelemek için firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 • Yeşil Anne Organik Aloe Veralı Sıvı Sabun

16,90 TL olup Hindistan Cevizi, Şeker Tensidi, Organik Gliserin kullanılarak elde edilmiştir. Çocuklar da kullanabilir.

 • Yeşil Anne Aloe Veralı Bebek Duş Jeli

500 ml içeren şişelerde satılan ürün 14,90 TL fiyatına sahiptir. Portakal yağı, Aloe Vera, Hindistan Cevizi ile güçlendirilmiştir. Bebek cildine zarar vermeden arındırılmasını sağlar. Her şişe yaklaşık 100 kez kullanım imkanı sunabilmektedir.

 • Yeşil Anne Organik Keratinli Besleyici Şampuan

300 ml içeren şişelerde satılmaktadır. 24,90 TL fiyatına sahip olan ürün yıpranmış ve boyalı – ısıl işlem görmüş saç tiplerinde kullanımı uygundur. Tahrip olmuş saç yapısının onarılmasına destek olur. Silikon içermemektedir. Bitkisel nemlendiricilerle saçın nemli kalmasına hizmet eder. Hidrolize Soya Proteinleri, Hindistan Cevizi Yağı, Wheat Proteinleri, Bitkisel parfüm bulundurmaktadır. Islak saça köpürtünüz ve saç – saç derisine masaj yaparak yaklaşık iki dakika bekleterek saçlarınızı durulayınız.

 • Moms Green Aloe Veralı Nemlendirici Yüz Temizleme Köpüğü

19,90 TL olup 200 ml içeren şişelerdedir. Cildin nazikçe temizlenmesine yardımcı olur. Boya maddeleri bulundurmaz. Yeterli miktarda alınız ve hafifçe yüzünüze masaj yapınız. Bol su ile durulayınız. Organik Portakal yağı ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir.

 • Moms Green Yeşil Anne Organik Aloe Veralı Nemlendirici Pişik Kremi

29,90 TL / Adet – 100 ml. Bitkisel nemlendiriciler, Shea Butter, Çinko ile güçlendirilmiştir. Cilde zarar vermez. Bebeklerde de kullanılabilir. Cildin nemli kalmasına yardımcı olur. Temiz – kuru ciltlere hafifçe sürmeniz yeterlidir.

 • Yeşil Anne Ekolojik Bulaşık Makinesi Tableti

Her kutu 30 adet tablet barındırmaktadır. Oksijen ve Karbonat kullanılarak elde edilmiş hammaddelerle üretilmiştir. Ekolojik aktifler içeren formülü ile inatçı lekelerin çıkartılmasını sağlar. Her yıkamada bir tablet yerleştirmeniz yeterlidir. Ayda bir defa 1 kg tuz kullanmanız önerilir. Ekolojik Oksijen bazlı ağartıcılar ve %5 oranından daha düşün Nonyonikj formda tensidiler içermektedir. Klor bulundurmaz.

 • Yeşil Anne Organik Kokusuz Çamaşır Temizleyici Set

36,90 TL. Doğaya zarar vermez. Kalıntı bırakmayan bir formülle elde edilmiş olup Buğday ve Patates kullanılarak üretilmiş hammaddeler içermektedir. 1 litre ürün 40 yıkamaya kadar kullanılabilmektedir.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör