Yoko Badem Özlü Siyah Nokta Peeling Kullananlar

Yoko Badem Özlü Siyah Nokta Peeling gün içerisinde cildimizde biriken toz ve kirler, makyaj ve kirli hava etkisiyle havasız kalan cildimizin düzenli olarak temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu sayede hem derinlemesine temizliği sağlanacak hem de sivilce, siyah nokta gibi sorunlardan kurtulmanız mümkün olacaktır. Cilt temizliğinde kullanılacak ürünler etkili bir sonuç için büyük önem taşımalıdır. Yoko badem özlü siyah nokta peeling cildiniz için gereken bakımı yapacak ve ektili bir temizlik sağlayacak, sizi siyah nokta derdinden kurtaracaktır.

Sağlıklı Cilt İçin Etkili Temizlik

Çevresel etkilere maruz kalan cildimizde zaman zaman yıpranmalar meydana gelebilmektedir. Siyah noktalar, akne ve sivilceler nedeniyle cilt yapısı bozulmakta, gözenekleri kapatan bu sorunlar cildin hava almasını engellemektedir. Uzun süre yüzde kalan makyaj etkisiyle gün boyu havasız kalan gözeneklerin akşamları bu etkiden arındırılması gerekmektedir. Size tüm bunları sunacak olan kullanım kolaylığına sahip bir ürün olan Yoko badem özlü siyah nokta peeling cildinizin yenilenmesini ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır.

Sağlıklı bir ciltte her ay yenilenme olmakta ve ölü hücreler atılmaktadır. Ancak bazen ciltteki makyaj, ter, yap salgıları ve çevresel faktörlerin de etkisiyle kirler cilde yerleşmekte ve gözenekleri tıkamaktadır. Bu durumda ise cilt yenilenme süreci yavaşlamakta ve ciltteki sivilce ve siyah nokta oluşumu artmaktadır. Ayrıca yağlı ve ton farkı olan bir görünüm oluşmaktadır.  Özel içeriği ile cildinizi tahriş etmeden temizleyecek olan Yoko badem özlü siyah nokta peeling cildinizi temizlerken aynı zamanda bakımını da yapmaktadır. İçeriğindeki badem özlerinin içerdiği zengin proteinlerle cildinizi yumuşatacak ve besleyecektir. Siyah noktaların azalması ve yeniden oluşmasının engellenmesinde oldukça etkili olan bu ürün kullanıldığı ilk günden itibaren etkili olmaktadır. Arındırıcı özelliği ile gözeneklerinizin tıkanmasına neden olan ve siyah noktalara sebep olan kirlerden ve yağlardan arındırılarak açılmasına yardımcı olmaktadır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Yoko Badem Özlü Siyah Nokta Peeling Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

dancing in the moonlight

3.8/ 5 puanladı

en çok yüze uygulanan bir işlem olarak bilinir. sivilcesiz ama sivilce lekeliyüze uygulanması tavsiye olnur. peeling ile cilt yüzeyindeki ölü deri ölü deri atılarak alttan taze derinin çıkmasıyla sivilce lekelerinin * zamanla kaybolduğu rivayet edilir. - Kaynak


filizsaran

3.8/ 5 puanladı

arkadaşlar peelıng yaparsanız işe yarar yoko armpit bikini area diye bir ürün var peeling yapıyor içindeki maddeler sayesınde derinizi beslıyor suanda turkıyede bı kaç sıtede satısı var deneyın kesınlıkle medikalyasam.com dan alabilirsiniz mesela - Kaynak