Yoko Extra Çatlak Önleyici Krem Kullananlar

Yoko Extra Çatlak Önleyici Krem özellikle hamile bayanlarda gerek hamilelik döneminde gerek doğumdan sonra çatlaklar oluşmaktadır. Bu çatlakların giderilmesinde özel bir ürün olan Yoko extra çatlak önleyici krem cildinizin sıkılaşması ve elastikiyet kazanmasında yardımcı bir üründür. Kullanmaya başladığınız andan itibaren etkisini hissedeceğiniz ve sahip olmak istediğiniz pürüzsüz görünüme kavuşmak için size ideal bir çözüm sunan bu krem ile vücudunuzda meydana gelen çatlakların kapatılarak pürüzsüz bir görünüm almasını sağlayabilirsiniz.

Cildiniz Pürüzsüz Bir Görünüm Kazandırın

                Yoko extra çatlak önleyici krem hamilelik dönemi ve doğum sonrası oluşan çatlaklar, kilo alıp vermekten kaynaklanan çatlaklar gibi vücudunuzda oluşmuş çatlak görünümünü ortadan kaldırmakta ve cildinize pürüzsüz bir görünüm kazandırmaktadır. Etkili ve güvenilir olan bu ürünün içerisinde bulunan özel bileşenleri ile çatlaksız ve yumuşak bir görünüme çok kısa bir sürede ulaşacaksınız. Tüm cilt tiplerine uyan bu ürün kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir.

Güçlü Etki ile Çatlaklardan Kurtulun

  • Hamilelik, doğum, hızlı kilo alıp verme gibi durumların sonucunda oluşan çatlak oluşumlarının engellenmesi ve cildin doğal güzelliğinin korunmasında yardımcı olan Yoko extra çatlak önleyici krem içeriğinde bulunan özel bileşenleri ile güçlü bir etki yaratmaktadır. fibroblast hücreleri, elasten ve kolajen üretimine yardımcı olmaktadır. Bunların eksikliğinde ise ciltte çatlak oluşumları görülmektedir. Ergenlik ve hamilelik gibi dönemlerde hızla değişen hormonların etkisiyle kilo alıp vermek de hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Tüm bu durumlarda çatlak oluşumuna neden olmaktadır.
  • Bu ürün kolajen ve elastin proteinlerinin düzenlenerek artmasına ve bu sayede de çatlak oluşumlarının engellenmesine yardımcı olmaktadır. Cilde yumuşaklık veren çatlak kremi aynı zamanda nemli kalmasını sağlamakta ve bu sayede besleyici bir özellik göstermektedir. Özel dokusu cilt tarafından kolaylıkla emilmekte ve çatlak görünümünün düzeltilmesinde yardımcı olmaktadır.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Yoko Extra Çatlak Önleyici Krem Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

stefan kuntz

3.7/ 5 puanladı

%100 bitkisel olmasından dolayı tercih ettiğim, yüzde oluşan lekeyi gideren krem. - Kaynak


ojelifilozof

3.8/ 5 puanladı

dogum suresince bu kremi kullandim lekem olmadi ama dogum sonrasi cikti. ben Yoko acne Melasma diye bir sabun kullandim - Kaynak