Yoko Leke Kremi Kullananlar

Yoko Leke Kremi, cildinizde oluşan siyah nokta, akne, çil gibi oluşumların etkisini azaltmak ve önlemek amacıyla formüle edilmiş bitkisel içerikli bir kremdir.

Yoko Leke ve Çil Kremi ciltte oluşan renk değişimlerini düzenler. İçeriğindeki vitamin kompleksleri sayesinde cildinizin nem dengesini ayarlar ve kaybettiği görünümü geri kazandırır.

Leke Kreminin İçeriği

  • Arbutin
  • Kojik Acid
  • Vitamin C
  • Vitamin E

Yoko Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Yoko Leke ve Çil Kremini gece ve gündüz rahatlıkla fondöten gibi cildinize uygulayabilirsiniz. Akşamları sivilce veya lekeli bölgelere yoğun olarak uygulayabilirsiniz. Gün içerisinde de tampon hareketlerle kremi uygulamanız gerekmektedir. Görünmeyen kapalı bölgelere ise sabah akşam kullanabilirsiniz. Güneşe çıkmadan önce koruyucu krem kullanıp ve daha sonra Yoko Kremi sürmeniz gerekmektedir. Yoko Leke ve Çil Kremi cildinizde en az 6 saat kalırsa daha etkili olduğu web sitelerinde belirtilmiştir.

Yoko Cilt Kremi Kullananlar

Abone Olun
Bildir
46 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Zeynep
12 Kasım 2017 12:33

Yaklaşık 3 yıl önce almıştım bu lanet kremleri cildimde açtığı tahribatı hala kapatamadım Allah belanızı versin insanları kandırıp dolandırmaktan başka bir şey yapmıyorlar

Yoko Leke Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Stefan Kuntz

4.2/ 5 puanladı

%100 bitkisel olmasından dolayı tercih ettiğim, yüzde oluşan lekeyi gideren krem. - Kaynak


Seker Kız

3/ 5 puanladı

kızlar ben yokoyu on gün bile olmadı krem bitti çok küçük bi kutu içinde çok az var o yüzden bi daha almadım kalıcı olup olmadığı konusunda bi fikrim yok ama arap kızı diyolar ya arap kızı bunun yaninda hiç kalır - Kaynak