Yuja Set Kullananlar

Yuja Set içerisinde iki adet cilt bakım ürünü yer almaktadır. Yuja Water prey ve Yuja Oil Krem olarak adlandırılmaktadır. Her iki ürün de kırışıklıklarla mücadelede tercih edilmektedir. Alman Profesörlerden Karl Heinz Hoffman’ın başkanlık ettiği toplam 21 kişilik ekip ile birlikte geliştirilmiştir. Tüm yüz – boyun ve dekolte alanları dahil olmak üzere genel vücut yüzeyinde de kullanıma uygun hale getirilmiştir. Sprey formu 100 ml, yağlı krem formu ise 75 ml barındırmaktadır. Yuja Set kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 89 TL’den başlayan fiyatlarla.

Yuja Set Özellikleri:

  • İçeirk bilgisine ulaşılamamıştır.
  • Q-Young teknolojisi kullanılarak elde edilmiştir.
  • Cilt gerginliğini destekler.
  • Sarkma – kaz ayakları – kırışıklık – cilt lekeleri – güneş lekeleri – siyah nokta ve sivilce bakımının yanı sıra nemlendirici ve ferahlatıcı özellikler sunar.
  • Alın çizgileri, yanak ve mimik çizgileri, boyun alanları, göz altı torbalanması gibi sorunlarda da kullanılabilmektedir.

Kullanımı:

  • Günde iki defa temiz – kuru ciltlere önce sprey ardından krem formu yedirilerek uygulanmalıdır.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

3
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

2 Başlık Sayısı
1 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
3 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Şadıman gül

Kesinlikle dolandırıyorlar memnun kalmadığınız halde para iadesi yalan çokta saygisizlar acılan ürün geri alınmaz dediler peki açılmadan kullanmadan nasıl anlaşılacak 1hafta kullanamadım bile alerji oldu pullandi cildim güya hergün arıyorlar kullanımlar nasil diye her arayan kişiyede söylüyorum ürünlerin resminide gönderdim ne ürünleri aldılar nede iade ettiler bu dolandırıcılara yetkililer biran önce mudahele etsinler artık insan sağlığıyla oynamasınlar!!!

seyran

Berbat bir ürün dolandırıcı şirket müşteri temsilcileri yalancı sahtekar ve saygısızlar kesinlikle kullanmayın ben tazminat davası açtım.Üründen memnun kalmadığınız halde para iadesi garanti dediklerine bakmayın yalan söylüyorlar ben ürünü aldım yüzümde siviilceleşmeler oldu ve geri iadesini gerçekleştirmek için aradım kimse ilgilenmedi açılan ürün geri alınmaz dediler.sitelerinde alıp kullandıktan snra iade edebilirsiniz diye bir yazı var tamamı ile yalancı sahtekar dolandırıcı bir firma

Canan

Sayfada iki tane dr.var ürüne yorum yapan.doktorlar hakkında hiç bilgi yok nette.nerede çalışiyorlar ne yapıyirlar belli değil.kimse almasın!!!!