Yüz Beyazlatıcı Maske Kullananlar

Yüz Beyazlatıcı Maske, ev ortamında mutfak malzemeleri ile kolayca uygulanabilecek maska tariflerinden bazıları aşağıda listelenmiştir. Ayrıca hazır olarak satın alabileceğiniz markalar fiyatları ile birlikte hazırlanmıştır. Yüz Beyazlatıcı Maske kullananlar mevcut cilt tonu renklerini açmaya yardımcı olabilirler. Hiçbir maske tek başına beyazlatamaz. Süreç içerisinde ve sonrasında güneş ışınlarından korunmak için güneş kremleri kullanmanız ve cilt bakımına düzenli olarak devam etmeniz gerekmektedir. Tüm maskeler düzenli olarak ve uygun dozda uygulanmaya devam etmelidir.

Yüz Beyazlatıcı Maske Fiyatı:

  • 9,44 TL’den başlayan fiyatlarla.

Yüz Beyazlatıcı Maske Çeşitleri:

Satılan yüz beyazlatma kremi markalarından bazıları fiyatlarıyla beraber aşağıda listelenmiştir:

İçeriği:

  • Ürün modeline göre içerik bilgisi değiştiğinden dolayı yazılmamıştır. Ürünlerin detaylı incelemelerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Japonların Cilt Beyazlatma Yöntemleri:

Bu yönteme dair pek çok tarif bulunmaktadır. İlgili tariflerden bazıları aşağıda detaylı olarak yazılmıştır. Evde kolayca hazırlayabilir ve uygulayabilirsiniz.

  • Hindistan Cevizi yağı, Karbonat, Limon suyu, Zerdeçal tozu hazırlayınız. Hazırlarken cam kase kullanınız. Bir çorba kaşığı kadar Hindistan Cevizi yağı, bir çay kaşığı Zerdeçal tozu, iki çay kaşığı limon suyu ve bir çay kaşığı karbonmatı kaseye ekleyerek karıştırınız. Yoğun kıvama gelince yüz – dekolte alanlarına sürünüz ve ortalama yarım saat bekletek su ile yıkayınız. Bu tarifi haftada üç defa kullanmanız önerilmektedir.
  • Bir diğer tarifimiz ise şu şekildedir; iki yemek kaşığı kadar pirinci yıkayınız ve ortalama on beş dakika suu ile birlikte pişiriniz. Fazla suyu süzünüz. Çatalla püre kıvamına getiriniz. Hazırlanan kıvamlı piirnçleri bir kaba ekleyiniz. İki çorba kaşığı kadar süt ve bir tatlı kaşığı kadar bal ile birlikte karıştırdıktan sonra yüz – dekolte – boyun alanlarına sürünüz. Bu maskeyi en az otuz dakika beklettikten sonra yıkayınız. Haftada iki defa düzenli olarak uygulayınız.

Yüz Beyazlatıcı Maske Özellikleri, Faydaları:

  • Kimyasal olmayan ürünleri tercih etmediğiniz halde cildinize zarar vermeden cilt tonunuzu açmanız mümkündür.
  • Kullanım talimatına tam olarak uymanız gerekmektedir. Bu süreç içerisinde kimyasal etkilerden uzak durunuz.
  • Cilt nasıl beyazlatılır, yüzü beyazlatmak için ne yapmalı gibi sorular oldukça yoğundur. Ancak bunların cevabı da sorular kadar basittir. Olabildiğince güneş ışınlarından korunmak için doğal güneş koruyucuları kullanmalısınız.
  • Yağ emici mendiller, pudrasız ürünler kullanmanız önerilir. Ayrıca yukarıda listelenen maske tariflerini düzenli olarak uygulayabilirsiniz.
  • Tüm cilt bakım kremlerinizi düzenli olarak uygulayınız.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör