Zade Vital Isırgan Tohumu Yağı Kullananlar

Zade Vital Isırgan Tohumu yağı, özellikle cilde olan faydaları ile ön plana çıkmış bir besin takviyesi olup aynı zamanda kadınlarda adet ve rahim düzenlemeye yardımcıdır.

Çeşitleri:

 • 800 mg dozaj ile 60 kapsül içeren ambalajlarda.

İçerik:

 • Isırgan tohumu yağı, enerji, doymuş yağlar, tekli doymamış yağlar, çoklu doymamış yağlar.

Özellikleri, faydaları:

 • Organik olarak alfa hidroksi yağlar içermektedir. Bu yağlar sayesinde cilt dokusunun yenilenme süreci hızlandırılarak aynı zamanda cilt dokularına ait bağ dokularda kuvvetlendirilmektedir.
 • Gözeneklerin tam temizliği ve bakımını yaparak daha yumuşak bir cilt yüzeyinin oluşmasının yanı sıra cildi ferahlatır ve gençlik iksiri olarak anılan bir üründür.
 • Yüz parlaklığının ve nem oranının dengelenmesini sağlayarak kırışıklıkların önlenmesine hizmet eder.
 • Aynı zamanda metabolizmayı hızlandırarak zayıflama çalışmalarına yardımcı olur.
 • Saç dökülmesi dahil, kepekli saçlar, yağlanan saçlar, kuru saçlar ve tüm saç hastalıkları ile sorunlarının önlenerek iyileştirilmesine katkı sağlar.
 • Kadınlarda adet düzenleyici ve miyomların tedavi süreçlerine ek olarak kullanılması uygundur.
 • Yaşlanmaya bağlı vücut direncinin ve enerjisinin azalmasını engelleyerek enerji çıkışını arttırır.
 • Bağışıklığı destekleyerek virüs ve zararlı bakteri familyalarına karşı savunmada yardımcı olur.
 • Çıban, balgam ve düzenli burun kanamalarının önlenmesine yardımcı olur.

Kullanım:

 • Günde bir kapsül su ile birlikte içilir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Zade Vital Isırgan Tohumu Yağı Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

zadevital

3.9/ 5 puanladı

​Isırgan tohumu yağı, zor elde edilen ama tıbbi açıdan çok yararlı bir yağdır. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye destek olabilir. Avrupa’da Jugendöl (gençlik yağı) olarak bilinmektedir. Genelde tüm yaşlılık sorunlarına ve direnç düşüklüğüne karşı destekleyici olarak kullanılabilir. İçeriğindeki AHA (Alfa Hidroksi Asit) cildin mezoderm tabakasında yer alan epitel hücrelerde oksidasyonu engeller ve rejenere eder, bağ dokusunu güçlendirir. Özellikle sebore, kepek gibi saçlı cilt sorunlarına karşı kullanılabilir. Isırgan tohumu yağı harici olarak da saç köklerini besleyici olarak kullanılabilir. - Kaynak


kep telefonu

3.8/ 5 puanladı

kanı temizler, alyuvarları yeniler, kan yapıcıdır. kan şekerini düşürür, ödemi giderir. bağırsak temizleyici ve gaz gidericidir. idrar söktürücüdür, idrar yolları hastalıkları ve iltihaplanmalarında etkilidir. vücudun savunma gücünü arttırır, beden yapısını güçlendirir. adet kanamalarını düzenler. karaciğer, akciğer, safra kesesi, dalak rahatsızlıklarında kullanılır.boğaz ağrılarında, göğüs yumuşatmada ve balgam söktürücü olarak kullanılır. soğuk algınlığına karşı koruyucudur. tansiyon düşüücüdür. emziren kadınlarda süt yapar. cinsel gücü artırıcı özelliği vardır. kabızlığa karşı etkisi kanıtlanmıştır. sabah, öğlen, akşam yemeklerden önce veya yemek esnasında 1 tatlı kaşığı tozun yoğurt, bal veya pekmeze karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir. - Kaynak