Zade Vital Omega 3 Balık Yağı Premium Kullananlar

Zade Vital Omega 3 Balık yağı premium, gıda takviyesi ürünlerden olup omega 3 balık yağı içermektedir. Omega 3 yağ asitleri ve bu asitlerden gelen doğal formda vitamin katkıları barındırmaktadır.

Çeşitleri:

  • 30 ve 60 kapsül içeren ambalajlarda.

İçerik:

  • Enerji, E vitamini, Omega 3, Doymuş yağ
  • Tekli ve Çoklu Doymamış yağlar, EPA, DHA

Zade Vital Omega 3 Balık Yağı Premium Özellikleri:

  • Zade Vital Omega 3 Balık Yağı Premium kullananlar Yetersiz balık tüketiminden kaynaklı balık yağı asitlerinin alınmasına yardımcı olabilir.
  • Çocuk ve yetişkinler tarafından tüketilebilir.

Kullanım:

  • İhtiyaca göre günde 3 kapsüle kadar içilebilir. Su ile birlikte tüketilmelidir.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Zade Vital Omega 3 Balık Yağı Premium Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

zade vital

3.9/ 5 puanladı

OMEGA 3 BALIK YAĞINDA DOĞRULAR BALIK YAĞI İLE İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER ​Omega 3 Balık Yağı serisi, çok sayıda metabolik faaliyetin sağlıklı devam etmesi için hem çocuk yaşlardan itibaren destek amaçlı hem de yetişkinlerde korunma amaçlı olarak kullanılabiliyor. Uzmanlar, balık yağı kullanımında dikkat edilmesi gereken noktaları açıklıyor. Prof. Dr. Şebnem Apaydın balık yağı kullanımının; hamile ve emziren annelerde bebeğin sağlıklı gelişiminde, yetişkinlerde kalp krizi riskinin azaltılmasında ve çocuklarda hiperaktivite bozukluklarına da faydaları olduğunu açıklıyor. İnsan vücudunun sentezleyemediği ve mutlaka dışarıdan alınması gereken Omega 3 yağ asitleri vücudumuzdaki birçok fonksiyonun sağlıklı devam etmesi için elzemdir. Esansiyel (elzem) yağ asitlerinin en önemlilerinden Omega 3, çocukluk yaşlarından itibaren çok sayıda metabolik faaliyetin sağlıklı devam etmesi için gerekli görülüyor. Deniz kaynaklı Omega 3 yağ asitleri olan EPA ve DHA'yı içeren balık yağı; beyin, sinir ve göz gelişimini desteklerken, kalp ve damar sağlığının korunmasına da yardımcı oluyor. Omega 3 yağ asitleri ayrıca inflamasyonu azaltma, tromboz riskini azaltma, LDL kolesterolü düşürme gibi farklı toplum sağlığı sorunlarını önlemede de destek olmaktadır. - Kaynak