Zavoli Şampuan Kullananlar

Zavoli Şampuan, bitkisel formüllerle üretilmiş şampuan çeşitlerine sahiptir. Saç dökülmesinin önlenmesi, saç yapısının güçlendirilmesi, boyalı saçların renginin daha uzun süre muhafaza edilmesi gibi özelliklere sahip seçenekleri vardır. Zavoli Şampuan kullananlar saç yapısına zarar vermeden saçın arındırılması ve beslenmesine yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla.

Zavoli Şampuan Özellikleri, Faydaları:

  • Zavoli Sarımsaklı Şampuan 450 ml 29,90 TL

Saç dökülmesinin önlenmesi ve yeni saç oluşumlarının arttırılmasında etkili bir üründür. Sarımsak ekstratından elde edilmiştir. Saçın ana rengini koyulaştırır, beyazlaşmayı geciktirir. İrritasyonların giderilmesine yardımcı olarak yoğun ve orta şiddetli saç dökülmelerinin önlenme – giderilmesinde aktif rol alır.

  • Zavoli Argan Oil Şampuan 250 ml 19,90 TL

Saçların düzenli bakımında etkilidir. Saç – saç derisinin beslenmesi – onarılması – nemlendirilmesinde kullanılabilir. Daha güçlü, daha canlı bir saç görünümüne hizmet eder.

  • Zavoli Nar Özlü Şampuan 250 ml 21,24 TL

Saç parlaklığını arttırıcı özellikler sunar. Saçın canlılığını arttırarak boyalı saçların bakımını üstlenir. Nar Çekirdeği Yaüları ile elde edilmmiş olup saç kırılmasını onarır ve korur. Saç derisinin temizlenmesinde etkilidir. Kırılarak dökülmelerin önlenmesi ve saçın daha hızlı uzamasına yardımcı olarak deformasyonları onarır. Boyalı saçlarda boyanın renginin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar.

  • Zavoli Biber Özlü Şampuan 250 ml 22,42 TL

Kepe karşı etkili bir formüle sahiptir. Biber ekstratları ile üretilmiştir. Saç derisinin pullanması ve dökülmesini önler, ölü deri tabakasını atar ve temizler. Saç ve saç derisini kurutmadan temizler. Saçların güçlendirilmesinde etkilidir.

  • Zavoli Marula Yağı Şampuanı 25,96 TL

Marula bitkisinden elde edilmiştir. Güçlü antioksidan kapasitesine sahiptir. Doğal formda C, E vitaminleri içermektedir. Saç tahribatının giderilmesi ve saçların canlandırılmasında etkilidir. Boyalı saç yapıları için kullanılması tavsiye edilmektedir. Mat, donuk, yıpranmış tüm saç tiplerinde kullanılabilir.

Kullanımı:

  • Saç – saç derisine masaj yaparak uygulayınız. Bol ılık su ile durulayınız.

Diğer saç bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorilerimize tıklayabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör