Zdrovit Multivitamin & Mineral+Ginseng Kullananlar

Zdrovit Multivitamin & Mineral+Ginseng, gıda takviyelerinden biri olup genel olarak bağışıklığın arttırılması, beden enerjisinin yükseltilmesinde etkin bir ürün olup diğer yararları aşağıda belirtilmiştir. İçeriği Ginseng ile desteklenmiştir.

 

Çeşitleri:

  • 24 tablet içeren şişelerde, suda eritilen formda.

İçerik:

  • Ginseng, kafein, temel vitaminler ve mineraller.

Özellikleri, faydaları:

  • Bağışıklığı arttırır, günlük yaşamın stresi ve beden enerjisinin arttırılmasında etkindir.
  • Mide problemlerinin giderilmesi, cinsel aktivitenin arttırılması, anksiyete bozukluklarının tedavisin ek olarak kullanımı, üreme hormonlarının fonksyonlarının arttırılması, doğurganlık sorunlarının azaltılması ve tedavilerine ek olarak kullanımı, yorgunluk ve diabetik etkilerin azaltılmasında kullanımı uygundur.
  • Sinirlilik durumlarının giderilmesi, günlük vitamin ve mineral seviyelerinin desteklenmesi, kalp risklerinin azaltılması, enfeksiyonların önlenmesi ve kan şekerinin düzenlenmesinde aktif rol oynar.
  • Kanser risklerinin azaltılmasına yönelik bilimsel çalışmalar onay görmüştür. Ayrıca solunum yolları enfeksiyonları ve halsizliğin önlenmesinde etkin olarak kullanılmaktadır.

Kullanım:

  • Günde bir tablet ürünü bir bardak suya atınız ve bir – iki dakika bekledikten sonra içiniz. Sıcak su kullanmayınız. Eridikten sonra kısa sürede tüketiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

  Abone Olun  
Bildir

Zdrovit Multivitamin & Mineral+Ginseng Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Zdrovit Multivitamin & Mineral+Ginseng

3.8/ 5 puanladı

Zdrovit Multivitamin & Mineral+Ginseng Efervesan, Zengin vitamin ve mineral içeriği yanı sıra Ginseng içeriği sayesinde enerji verici dayanıklılığı arttırıcı etkileri ile oldukça zengin içerikli bir gıda takviyesidir - Kaynak