Zeghy Krem Kullananlar

Zeghy Krem, formülünün büyük kısmı bitkilerden elde edilmiş bir cilt bakım markasıdır. Markanın en popüler ürünleri Zeghy Gece Kremi, Zeghy Stretch Mark Cream‘ dir. Zeghy Krem kullananlar markanın bitki özlü ürünlerinin yardımını deneyimleyebilirler. Satılan bazı ürünler tüm özellikleri ile birlikte aşağıda listelenmiştir.

Zeghy Krem Fiyatı : 69.90 TL’den başlayan fiyatlar.

Ürünler, Çeşitleri, İçeriği, Fiyatları, Kullanımı:

  • Zeghy Revitalising Göz Çevresi Kremi 15 ml 139 TL

Göz ve çevresinin kir, toz, makyaj ve kozmetik artıklarından arındırılması, beslenmesi, nemlendirilmesi ve yaşlılık etkileri ile mücadelesine katılan doğal içerikli bir bakım ürünüdür. Nucifera, Dulcis, Argan, Kalendula, Soya, Parki yağları ile üretilmiştir.

  • Zeghy Nemlendirici Gündüz Kremi 50 ml 69,90 TL

Gündüz bakım kremi olup %70 oranında bitkilerden üretilmiştir. Cildin canlandırılması, stres ve çevre koşullarından kaynaklanan olumsuz etkilerin azaltılması, renk tonu farklılıklarının giderilmesi, nem dengesinin sağlanması ve beslenmesinde etkili olup aynı zamanda yaşlılık etkileri ile de mücadele etmektedir. Temiz ve kuru ciltlere yedirilerek kullanılmaktadır. Argan, Ayçiçek, Soya, Provitamin B5 ile üretilmiştir.

  • Zeghy Repair Gece Kremi 50 ml 199 TL

Gece bakım ürünü olup gece boyunca cildin beslenmesi, nemli kalması, onarılması ve yaşlılık etkileri ile mücadeleye yardımcı olan formüllerle üretilmiştir. %50 oranında doğal içeriğe sahiptir. Gliserin, Su, Badem – Hindistan Cevizi – Kalendula yağları içeriğin bir kısmıdır.

  • Zeghy Temizleme Sütü 200 ml 64,90 TL

Sür formunda bir arındırıcı olup içeriğinde alkol, paraben, parafin, parfüm yoktur. Hızlı temizleme hizmeti sunar.

  • Zeghy Temizleme Losyonu 200 ml 69 TL

Cildin onarılmasına ve beslenmesine yardımcı olan bir yüz temizleyici olup parafin ve paraben benzeri kimyasallar bulunmamaktadır.

  • Zeghy Abdominal Bakım Kremi 50 ml 299 TL

Alerjen, hassas ve tüm ciltlerde kullanılan onarıcı – yenileyici etkili bir yüz bakım ürünüdür. Parfüm ve parafin içermez.

  • Zeghy Akneli Ciltler için Krem 50 ml 299 TL

Akne oluşumuna neden olan bakterileri yok eden bir bakım kremi olup cildin onarılması, yenilenmesi, ölü derinin atılması, nemlendirilmesinde etkilidir. Alkol içermez.

  • Zeghy 5’li Kofre Set 499 TL

Yüz temizleyiciler, gece ve gündüz bakım kremi, göz çevresi bakım kreminden oluşan bir settir.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Mustafa
20 Temmuz 2017 10:31

Denemek İstiyorum..