Zeki Gündüz Cilt Yenileme Kremi Kullananlar

Zeki Gündüz Cilt Yenileme Kremi, yüksek yoğunluklu cilt yenileme formüle sahip bir cilt bakım ürünüdür. Yara, yanık, kesik, cerrahi operasyon yaraları – izleri, doğum lekeleri, ben tedavisi gibi pek çok alanda derinin yenilenmesini sağlayan bir cilt bakım ürünüdür. Zeki Gündüz Cilt Yenileme Kremi kullananlar üst deri dahil tüm deri tabakalarının yenilenmesine yardımcı olabilirler. Ürün ünlü Türk kimyageri Zeki Gündüz tarafından formüle edilmiştir.

Fiyatı:

  • 349 TL / 50 ml içeren kavanozlarda.

İçeriği:

  • Isırgan otu ana etken madde olup tüm formülü paylaşılmamıştır.

Zeki Gündüz Cilt Yenileme Kremi Özellikleri, Faydaları:

  • Cilt hücre ve dokularının uyarılarak derinin yenilenmesine zorlayan bir formüldür. İnsan bedeninde doğal formda bulunan yenileme hücreleri ancak tetiklendiği zaman deri yenilemesi yapmaktadır. Bu ürüne ait formülde bu zorlamayı yaparak deri ve tabakalarının yenilenmesini hızlandırmakta ve aktive etmektedir.
  • Tüm cilt sorunları ve hastalıklarında kullanılabileceği iddia edilen ürün cildin bağışıklık ve elastikiyetini de arttırmayı vaat etmektedir.
  • Zeki Gündüz tarafından icat edilmiş ve patenti alınarak tüm testlerden geçmiştir. Piyasaya sürülen ürün ağır cilt problemlerinin en fazla 3 aylık düzenli kullanım sonunda giderilmesine yaramaktadır.
  • Önemli cilt sorunları yok ise 12 günlük düzenli uygulama sonucunda yenileme bitmektedir. Ağır sorunlar ise 3 ay düzenli kullanım sonunda yenilenebilmektedir.
  • Tüm vücutta ( göz kapağı dahil ) kullanılabilir formdadır.
  • Dövme izlerinin giderilmesinde de etkilidir.
  • Sedef hastalığından kaynaklanan doku problemlerini gidermeye yardımcı olur ancak iç hastalık neticesinde ortaya çıktığı için tam yenileme yapmamaktadır.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Kullanımı:

  • Temiz – kuru alanlara günde bir kez düzenli olarak kullanılmalıdır.
Abone Olun
Bildir
6 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Hulya
11 Ekim 2017 13:16

Bende aldım kullanıyorm ilk gün baya farketti şimdi ise sanki tam tersi ama bi ay olmadı sabırla kullanmaya devam edecem egerki bi değişiklik olmaz ve sahte bi üründe haram ederim parami

Pakize
30 Ekim 2017 00:51
Reply to  Hulya

Bende almayi dusunuyorum bir faydasi oldumu cvap verirsnz sevnirim

gamzeee
16 Aralık 2017 09:53
Reply to  Pakize

faydası oldumuu acaba?

ferah
27 Temmuz 2017 02:54

gitmeden önce 1 deyil 1000 kere düşünün

Kim
10 Eylül 2017 19:33
Reply to  ferah

Neden 1000 kere düşünülmeli ???

ahmet
17 Ocak 2018 01:07
Reply to  ferah

neden