Zinde Terlik Masaj Terliği Kullananlar

Zinde Terlik Masaj Terliği ile gün içerisinde birkaç kez kullanım sayesinde hem stresten uzaklaşabileceksiniz hem de tüm organlarınıza sinyaller göndererek daha düzgün çalışabilmelerine katkıda bulunabileceksiniz.

Nasıl çalışır?

Zinde Terlik Masaj Terliği, kan dolaşımı üzerindeki aktif rolü ile çalışır. Kullandığınız zamanlarda kan dolaşımını hızlandırarak organlar ve dokular üzerindeki kan akışının daha hızlı olmasını sağlayarak işine başlar. Ayak altında yer alan bir çok sinyal noktaları vardır. Zinde Terlik Masaj Terliği, sinyal noktalarının her birini uyarabilecek kapasitededir. Dolayısı ile karaciğerinizde böbreklerinize, belinizden, tiroid bezlerinize kadar her bir doku ve organın daha düzgün çalışabilmesi adına sinyaller yollar ve kullanıldığı sürece daha hızlı bir kan akışı sağlayarak olağan çalışmalarına büyük katkılar sağlar.

Uyarılacak organlar hangileridir?

Ayaklarımızın altında bulunmakta olan sinir uçları sayesinde tüm organ ve dokularımıza sinyaller gönderilir. Sinir sinyalleri ile organlara giden kan akışı daha düzenli hale getirilerek kimyasal bir reaksiyon oluşturulur. İşte Zinde Terlik Masaj Terliği ile uyarılacak alanlar.

 • Sinüs, baş, beyin
 • Omuz, boyun, boğaz, tiroid bezi, akciğer, göğüs kafes
 • Karaciğer, mide, diyafram, on iki parmak bağırsağı
 • Kalp, kol, dalak, göz, kulaklar
 • Bel çizgisi, omurga, idrar kanalları, mesane, kuyruk sokumu, kolon, siyatik alanı, ince bağırsak

Nasıl kullanılır?

Zinde Terlik Masaj Terliği, gün içerisinde en az iki kez kullanımı tavsiye edilmektedir. En az on beş dakikalık dilimlerle iki kez düzenli olarak kullanabileceğiniz gibi zamanlamayı çok fazla uzatmadan kullanmakta herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Dolayısı ile Zinde Terlik Masaj Terliğini, gün içerinde on beşer dakikalık süre ile en az iki en fazla dört beş kez kullanabilirsiniz.

Faydaları nelerdir?

 • Baş ve boyun bölgelerinde oluşan ağrı ve sızıların giderilmesinde yardımcıdır.
 • Kilo kaybı için kullanımı tavsiye edilmekle beraber yemeklerin ardından kısa seanslar uygulanabilir.
 • Eklem ve romatizmal rahatsızlıkların giderilmesine katkı sağlar.
 • Sırt, siyatik, bel, ayak, kas, bacak bölgelerinde mevcut ağrıların azaltılmasında ve bu bölgelerdeki mevcut rahatsızlıkların giderilmesinde yardımcıdır.
 • Stres azaltmada, uykusuzluk çekmede ve halsizlik gibi şikayetlerde masaj tekniği ile rahatlatma sağlar.
 • Kadınların özel günlerinde ve menopoz dönemlerinde etkili bir şekilde destek olur.
 • Kan dolaşım sisteminde var olan veya var olabilecek rahatsızlıkların türemesinde engelleyici rol oynamaya çalışır.

Notlar : Zinde Terlik Masaj Terliği 35 numaradan 47 numaraya kadar mevcut olup kalp rahatsızlıklarında kullanımı önerilmemektedir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Zinde Terlik Masaj Terliği Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

silacan06

3.7/ 5 puanladı

Bu terliklerden edinin arkadaşlar. Bende beyaz renklisi var. 10 gün oldu alalı... Yemeklerden yarım saat sonra... - Kaynak


evvillacom

3.8/ 5 puanladı

Zinde masaj terliği ile sırt ve bel-boyun ağrılarınızdan kurtulun - Kaynak